24 hour bus peopleleedu: bussijaama wc tuled olid kustus ja punase-valgekirju lint ees. algas öö.14. september

24 hour bus people
leedu: bussijaama wc tuled olid kustus ja punase-valgekirju lint ees. algas öö.
14. september(meeldetuletuseks, et paras ports jüngreid peab seda siin fotoblogiksmis rull see siuke on nüüd veel kust ta ilmusbussijuht tallinnast ja peterburi reisijuhttsarskoje selo, 16. maim ü s t i l i n e   venemaa)

(meeldetuletuseks, et paras ports jüngreid peab seda siin fotoblogiks
mis rull see siuke on nüüd veel kust ta ilmus

bussijuht tallinnast ja peterburi reisijuht
tsarskoje selo, 16. mai

m ü s t i l i n e   venemaa)viimane sularaha tegi seda, mida ta nimi käsib. ma kinnitasin kere seentega sarvesaia ja suure cappuccinoga, mille vahtu ehtis kaneelist ilupuru. hüvastijätuks. kohvikus istusid vanamemmepaarid, hõivanud kõik lauad peale selle, mille taga mina memuaare märkisin, kompsud korralikult kõrvale üksteise otsa seatud. noored jooksid sahvakatena läbi, sädistasid, tellisid ruttu küpsetise või mitu, need pakiti karpidesse ja anti kaasa, läinud nad olidki. daamid jäid pikemaks.//kojuminek: 6€, simple express.  välismaa poole vurades tegime peatuse pärnus. linn kihas: jõgi oli täis pikitud tillukesi tumedasse riietatud kalamehi, õnged vees, pensionärid paterdasid port arturi ümber, koolilapsed kõndisid kodudesse. neljapäeval järasin juba jälle kodumaal kihutades kuivatatud jõhvikaid. neil oli banaanimekk küljes. juhuslikult juhtunud kaks ühes gurmee, huvitav lõpetus pärast kõiki kooke ja küpsetisi. kalamehed kükitasid ikka jõejääl, aga õues oli juba pime. kedagi teist polnudki. riia, 7. veebruar

viimane sularaha tegi seda, mida ta nimi käsib. ma kinnitasin kere seentega sarvesaia ja suure cappuccinoga, mille vahtu ehtis kaneelist ilupuru. hüvastijätuks. kohvikus istusid vanamemmepaarid, hõivanud kõik lauad peale selle, mille taga mina memuaare märkisin, kompsud korralikult kõrvale üksteise otsa seatud. noored jooksid sahvakatena läbi, sädistasid, tellisid ruttu küpsetise või mitu, need pakiti karpidesse ja anti kaasa, läinud nad olidki. daamid jäid pikemaks.

//kojuminek: 6€, simple express.
 
välismaa poole vurades tegime peatuse pärnus. linn kihas: jõgi oli täis pikitud tillukesi tumedasse riietatud kalamehi, õnged vees, pensionärid paterdasid port arturi ümber, koolilapsed kõndisid kodudesse. 
neljapäeval järasin juba jälle kodumaal kihutades kuivatatud jõhvikaid. neil oli banaanimekk küljes. juhuslikult juhtunud kaks ühes gurmee, huvitav lõpetus pärast kõiki kooke ja küpsetisi. kalamehed kükitasid ikka jõejääl, aga õues oli juba pime. kedagi teist polnudki. 

riia, 7. veebruarspace travel3. novembernad ütlesid mulle 16ndal: “hiljemalt teisipäeval.” ma ei tee teatri ja akadeemia kõrval filmifestivalituhinas muidugi päevadel (ega öödelgi) enam vahet, aga tundub, et kõik eskaleerub väga kiiresti.

space travel
3. november

nad ütlesid mulle 16ndal: “hiljemalt teisipäeval.” ma ei tee teatri ja akadeemia kõrval filmifestivalituhinas muidugi päevadel (ega öödelgi) enam vahet, aga tundub, et kõik eskaleerub väga kiiresti.153 tallinn-laagna-kuusalu-loksakunstiakadeemia 1 - kolga 4 eurodes, €                 2.90 sularaha, EEK            45.40 13:51 16/08/2012 

153 tallinn-laagna-kuusalu-loksa

kunstiakadeemia 1 - kolga 4 
eurodes, €                 2.90 
sularaha, EEK            45.40 

13:51 16/08/2012 lasnamägi, 11. juunitallinn - viitna

lasnamägi, 11. juuni

tallinn
- viitna