st. peterburg13. mai

st. peterburg
13. mai61 29 72st. peterburg, 13. mai

61 29 72
st. peterburg, 13. maitallink star19. aprill 
tolle daami, kes meiega helsingis kaasas käis, poeg on muide tüürimees. mu hostisa hollandis oli lootsija ja möödunud aastal, mil ülikoolierialade valikuks läks, kaalusin tema seiklusjuttudest vaimustatuna korraks tõsimeeli samuti mereakadeemia tüürimeheeriala. kuni kuskilt ilmus välja keegi, kes kustutas mu romantilised unelmad eneseteadlike sõnadega: akadeemia on alla käinud; ja isegi kui koolipingis hakkama saad, siis madrusepraktika on kümblus testosteroonirohkete suurte vene merekarude seltsis. väeti tütarlaps olemine on konksuga elu.

tallink star
19. aprill 

tolle daami, kes meiega helsingis kaasas käis, poeg on muide tüürimees. mu hostisa hollandis oli lootsija ja möödunud aastal, mil ülikoolierialade valikuks läks, kaalusin tema seiklusjuttudest vaimustatuna korraks tõsimeeli samuti mereakadeemia tüürimeheeriala. kuni kuskilt ilmus välja keegi, kes kustutas mu romantilised unelmad eneseteadlike sõnadega: akadeemia on alla käinud; ja isegi kui koolipingis hakkama saad, siis madrusepraktika on kümblus testosteroonirohkete suurte vene merekarude seltsis. väeti tütarlaps olemine on konksuga elu.lükkasin 15. aprillil lomosse sisse filmi, mille pakendil oli ontwikkelen voor ribale märgitud 06/2003. üheksa aastat üle aja, kaadreid 30. alustasin pildistamist 16ndal pärnust, aga kummalisel kombel jäid esimesed jäljed rullile alles jürikuu 19. päevast helsingis.

lükkasin 15. aprillil lomosse sisse filmi, mille pakendil oli ontwikkelen voor ribale märgitud 06/2003. üheksa aastat üle aja, kaadreid 30. alustasin pildistamist 16ndal pärnust, aga kummalisel kombel jäid esimesed jäljed rullile alles jürikuu 19. päevast helsingis.