grossi pood. dublin näpus, jäätis peos. retk lasnamäele, 27. juuni

grossi pood. dublin näpus, jäätis peos. 
retk lasnamäele, 27. juunikruiis lasnamäeltallinn, 6. maisee imeline õnnistus, kelle peale suurelt “juliet” kirjutatud, oli minu täpselt kuu aega. leenu lubas mul temaga sõita, sest ta oli kuldvõtmekese keldris hoiul, ja seda ma tegingi, avastades lasnamäed, rallides rocca al mare keskusest trolliga võidu kesklinna, sõites veerenni mööda tatarisse ja tagasi, kimades kõikjal, kus võimalik, millal võimalik. head ajad. kuni peterburist tagasi tulles avastasin, et kaherattaline sõber on läinud—- mis tähendas suurt kurbust ja suurt võlga, aga ka esimest politseimajas käimist! mu elu esimene vargus.

kruiis lasnamäel
tallinn, 6. mai

see imeline õnnistus, kelle peale suurelt “juliet” kirjutatud, oli minu täpselt kuu aega. leenu lubas mul temaga sõita, sest ta oli kuldvõtmekese keldris hoiul, ja seda ma tegingi, avastades lasnamäed, rallides rocca al mare keskusest trolliga võidu kesklinna, sõites veerenni mööda tatarisse ja tagasi, kimades kõikjal, kus võimalik, millal võimalik. head ajad.
kuni peterburist tagasi tulles avastasin, et kaherattaline sõber on läinud—- mis tähendas suurt kurbust ja suurt võlga, aga ka esimest politseimajas käimist!
mu elu esimene vargus.paasiku 9. kruiis lasnamäeltallinn, 6. mai

paasiku 9. kruiis lasnamäel
tallinn, 6. maikruiis lasnamäeltallinn, 6. mai

kruiis lasnamäel
tallinn, 6. maimustakivi tee, lasnamägi15. mai

mustakivi tee, lasnamägi
15. mainõukogude nostalgia teemapark, kus hallide korterelamukastide vahel lookleva kanali küngastel laiutavad suurte suveniiriputkadena konsum, maxxima, säästumarket ja rimi. taamal kõrgub bauhausi uhke silt, prisma kolmnurgad truult kõrval viipamas. veel üks centrum üle teelasnamägi15. märts

nõukogude nostalgia teemapark, kus hallide korterelamukastide vahel lookleva kanali küngastel laiutavad suurte suveniiriputkadena konsum, maxxima, säästumarket ja rimi. taamal kõrgub bauhausi uhke silt, prisma kolmnurgad truult kõrval viipamas. veel üks centrum üle tee

lasnamägi
15. märtspõige lasnamäele15. märts

põige lasnamäele
15. märtsbotaanikaaed ja lasnamägi26. august

botaanikaaed ja lasnamägi
26. augustlasnamägi26. august

lasnamägi
26. augustlasnamägi, 11. juunitallinn - viitna

lasnamägi, 11. juuni

tallinn
- viitna